VIETA, KUR BAUDĪT MIERU, NESKARTO DABU 
UN SMELTIES SPĒKU
Noskaidrot pieejamību

Kempings Liepājā – Vīnrozes

Par kempingu

Kempings “Vīnrozes” atrodas Liepājas rajonā, Līgutu muižas kalpu mājas teritorijā, gleznainajā Durbes ezera krastā.

Kempings ir ģimenes uzņēmums, kurš dibināts 2010. gadā un to iecienījuši gan ārzemju, gan vietējie tūristi, makšķernieki, kāzu rīkotāji kā arī uzņēmumi dažādu pasākumu rīkošanai.

Kempings atvērts viesiem no 1. maija līdz 1. oktobrim.


Mēs piedāvajam

Kempinga mājiņas Liepājas rajonā

Uzzināt vairāk

Telts vietas labiekārtotā vidē, Liepājas rajonā

Uzzināt vairāk

Aprīkotas stāvvietas kemperiem un karavānām

Uzzināt vairāk

Laivu un ūdens riteņu/katamarānu noma Liepājas rajonā

Uzzināt vairāk

Atpūta pie ezera Liepājas rajonā

Uzzināt vairāk

Dažādu pasākumu rīkošana Liepājas rajonā

Uzzināt vairāk

KO REDZĒT APKĀRTNĒ

Kempings “Vīnrozes” atrodas 25km attālumā no Liepājas, kas ir centrālā apkārtes pilsēta, kā arī 4km attālumā no Durbes, kas ir Latvijas mazākā pilsēta pēc iedzīvotāju skaita.

Durbei ir sena vesture, ar kuru iespējams iepazīties atjaunotajā Durbes muzejā, kā arī viesiem iespējams apmeklēt 1651. gadā celto baznīcu, kurā notiek dažādi kultūras pasākumi.Atsauksmes

Uz “Vinrozēm” braucam katru vasaru kopā ar kolektīvu, kur aizvadam gan treniņus, gan pasākumus, kuros atzīmējam uzvaras.
KārlisFutbola Kluba Vadītājs
Viena no labākajām vietām kur braukt makšķerēt Liepājas rajonā, ļoti ērta piebraukšana un kvalitatīvas laivas. Pārējais viss no paša atkarīgs :)
JānisMakšķernieks
Braucam uz “Vīnrozēm” ar ģimeni jau vairākus gadus, jo vieta tiešām ir unikāla ar savu auru un lielisks serviss no īpašniekiem.
ArmandsUzņēmējs no Rīgas

Noteikumi

Mēs cienam dabu un viesu vēlmi baudīt mierīgu atpūtu, tādēļ kempinga darba laiks sezonā ir katru dienu no 09.00 līdz 22.00. Viesiem pēc 22.00 jāievēro klusums. Ballēšanās, vai ierašanās kempingā ārpus darba laika iepriekš jāsaskaņo.

Kā mūs atrast

Kempings atrodas 25km attālumā no Liepājas uz Rīgas pusi. Braucot pa A9, Rīga – Liepāja šoseju, 172. kilometrā jānogriežas uz apdzīvotu vietu – Līguti un jābrauc 3.5 km gar Durbes ezeru līdz kempingam Vīnrozes.